PODLOKIETNIK DEDYKOWANY ARMSTER I

Podłokietnik dedykowany do samochodu:

Podłokietnik do Hyundai Getz, 09/2005->

Cena: 270,00 PLN s VAT

Numer katalogowy: 65.SDA-08418Podłokietnik ARMSTER 1 producenta Rati to podłokietnik dedykowany do samochodu Hyundai Getz, 09/2005->

Armster 1 - Funkcje:

Podstawową funkcją podłokietnika ARMSTER 1 jest zapewnienie przyjemnego podparcia łokcia w taki sposób, by ręka mogła swobodnie relaksować. Dlatego powierzchnia podłokietnika obszyta została miękką i delikatną w dotyku, wytrzymałą sztuczną skórą. Część górną dedykowanego podłokietnika wykonaną ze sztucznej skóry może kierowca dowolnie przesuwać nawet o całych 5 cm. Taka odległość jest w pełni wystarczająca dla różnych pozycji fotela kierowcy oraz odległości kierowcy od kierownicy.

ARMSTER 1 pełni także ważną rolę praktycznego schowka. Kierowca ma więc natychmiast miejsce, gdzie umieścić może swoje dokumenty albo mały bagaż podręczny. Dostęp do schowka możliwy jest po odchyleniu górnej części podłokietnika. Ta odchyla się pod kątem około 90°.


ARMSTER 1 | ARMREST

PODŁOKIETNIK RATI ARMSTER 1


Podłokietnik dedykowany do samochodu Hyundai Getz, 09/2005->


Ponieważ poszczególni kierowcy mogą mieć inne wymagania dotyczące samej wysokości podłokietnika, możną ją dowolnie zmieniać nawet o 5 cm.
W przypadku, kiedy kierowca potrzebuje więcej miejsca, to cały podłokietnik odchylić można od pionu poza same siedzenia, do dyspozycji jest kąt odchylenia 105°. Po odchylenie podłokietnik nigdy nie przeszkadza i zawsze można zdecydować się, czy podróżować z łokciem położonym na podłokietniku, czy też bez podłokietnika.Sam podłokietnik gwarantuje wytrzymałość, komfort oraz długotrwałą żywotność. Chodzi o certyfikowany wyrób poddany szeregowi wymagających badań. Badania dotyczyły otwieranych części mechanicznych, jak również wytrzymałości na obciążenie, podłokietnik bez problemów utrzyma ciężar 80kg. Podczas zwykłej eksploatacji nie można uszkodzić podłokietnika. Producentem podłokietnika jest Rati, dedykowane podłokietniki produkowane są zawsze dopasowane do konkretnego samochodu.

Instrukcje montażu, podłokietnik ARMSTER do samochodu Hyundai Getz, 09/2005-

Montaż:

Sam montaż dedykowanego podłokietnika jest bardzo prosty i zajmie zaledwie kilka minut. Po rozpakowaniu podłokietnika zauważyć można, że składa się on tylko z dwu części, mianowicie metalowej podstawy i samego podłokietnika. Następnie częścią dostawy są wkręty.
Użytkownik zainstalować musi podłokietnik w samochodzie na stałe, potrzebna jest więc wiertarka z małym wiertłem o średnicy do 3 mm.Montaż należy rozpocząć od połączenia metalowej podstawy z podłokietnikiem, to wykonać przy pomocy 4 wkrętów. Następnie kontynuować odrysowaniem otworów do wiercenia, kiedy użytkownik umieści podstawę na tunelu środkowym pomiędzy siedzeniami i przy pomocy ołówka odrysuje otwory, które następnie wywierci. Następnie, przy pomocy 4 wkrętów, podłokietnik mocno przyśrubuje. Po tym kroku podłokietnik w pełni przygotowany jest do zwykłej eksploatacji. Wszystko od Rati wyprodukowane jest dla samochodu.

Kolor podlokietnika

Opakowanie

PODŁOKIETNIK RATI ARMSTER 1 opakowanie
Podłokietniki samochodowe dedykowane na marki: CHEVROLET, CITROEN, FIAT, FORD, HONDA, HYUNDAI, KIA, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, SUZUKI, TOYOTA, VOLKSWAGEN
FACEBOOK | podłokietnik
Google+ | agcar
Youtube | agcar