PODLOKIETNIK DEDYKOWANY ARMSTER II

Podłokietnik do Chevrolet Spark, 2010->

Cena: 411,00 PLN s VAT

Numer katalogowy: 66.ARM2-V00389-01RATI ARMSTER 2 LOGO

Podłokietnik ARMSTER 2 producenta Rati to podłokietnik dedykowany do samochodu Chevrolet Spark, 2010->

Funkcja:

Zadaniem dedykowanego podłokietnika jest oparcie ręki na górnej części podłokietnika. Sam korpus podłokietnika jest podczas widoku z góry podzielony na dwie części. Głównym elementem jest przesuwana część górna, którą przesuwać można do odległości nawet 5 cm, co zapewnia znalezienie optymalnej pozycji dla łokcia. Druga, mniejsza część, przedstawia podręczną torbę doskonale dopasowaną do samego podłokietnika, którą można kiedykolwiek zabrać i nosić ze sobą.

Srebrna lub Czarna obwódka

PODŁOKIETNIK RATI ARMSTER 2 color

Z punktu widzenia miejsca nie oferuje podłokietnik tylko tego małego schowka, główny schowek znajduje się pod górną częścią podłokietnika, którą wychylić można dokładnie do pionu i uzyskać w ten sposób kolejne miejsce dla swych rzeczy.


ARMSTER 2 | ARMREST

PODŁOKIETNIK RATI ARMSTER 2 PODŁOKIETNIK RATI ARMSTER 2 tyl


Podłokietnik dedykowany do samochodu Chevrolet Spark, 2010->


Z praktycznego punktu widzenia model tego podłokietnika prawie nie różni się od modelu Armster 1. Wyposażony jest również w ustawianie wysokości w zakresie 5 cm. Kierowca wybrać sobie może najbardziej komfortową pozycję. W celu uzyskania miejsca do manipulacji można podłokietnik zupełnie wychylić. W takiej pozycji wcale nie przeszkadza użytkownikowi. Istnieje możliwość wyboru koloru podłokietnika, mianowicie koloru czarnego lub szarego matowego. Wybór poszerzony został przede wszystkim z powodu lepszego dopasowania do koloru wnętrza, który różni się w zależności od typu samochodu.


Podłokietnik poddany został serii badań, które potwierdziły jego trwałość i wytrzymałość. ARMSTER 2 wytrzyma o wiele większe obciążenia, niż powstać mogą podczas zwykłej eksploatacji.

Instrukcje montażu, podłokietnik ARMSTER 2 do samochodu  Chevrolet Spark, 2010-

Montaż

Podłokietnik ARMSTER 2 - Montaż | youtube.com

Wszystko w Rati wyprodukowane zostało do samochodu, podłokietniki są więc do niego doskonale dopasowane. Do montażu w samochodzie potrzebna jest tylko wiertarka, śrubokręt i ołówek. Podłokietnik sprawia wrażenie jednej części, składa się jednak z dwu elementów, które należy razem zmontować. Metalową podstawę przymocować do samego podłokietnika przy pomocy czterech wkrętów. Następnie do montażu przygotować należy także samochód. Przesunąć i złożyć fotele, by nie przeszkadzały podczas montażu i w miejscu instalacji przyłożyć podłokietnik do tunelu środkowego pojazdu. Podłokietniki ARMSTER firmy Rati dostosowane są do konkretnego samochodu.

Samochód:

Podłokietniki samochodowe dedykowane na marki: CHEVROLET, CITROEN, DACIA, FIAT, FORD, HONDA, HYUNDAI, KIA, MAZDA, MINI, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, SEAT, SKODA, SMART, SUZUKI, TOYOTA, VOLKSWAGEN
FACEBOOK | podłokietnik
Google+ | agcar
Youtube | agcar